Ekologia 2.0 – Enerji Fotowoltaika

Enerji Fotowoltaika sadzi nowe drzewa, czyli ekologia 2.0

Korzyści wynikające z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej możemy podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to ta, o której wszyscy mówią głośno, czyli oszczędności finansowe wynikające z samodzielnej produkcji energii elektrycznej szczególnie w kontekście ciągłych podwyżek cen energii. Druga kategoria to ta, którą rozpatrujemy w dłuższej perspektywie, a mianowicie ekologia. Chyba wszyscy się zgodzą, że fotowoltaika = ekologia.

Fotowoltaika = Ekologia

Fotowoltaika + Drzewa = Ekologia 2.0

 

Każda działająca instalacja fotowoltaiczna to setki kilogramów mniej CO2 wypuszczanych do atmosfery. Produkcja zielonego prądu to lepsza przyszłość naszej planety i czystsze powietrze dla nas wszystkich. Odnawialne źródła energii to spokojna i dobra przyszłość dla naszych dzieci. Za każdym razem, gdy rozmawiamy na temat obecnego zanieczyszczenia powietrza, gdy widzimy na zdjęciach, jak cierpią niewinne zwierzęta, czy też śledzimy wskaźniki jakości powietrza w polskich miastach, nasza wyobraźnia nasuwa nam straszne obrazy jak może świat za klika lat.

Dlatego postanowiliśmy podwoić nasze wysiłki na rzecz lepszej przyszłości… czyli przygotowujemy dla Was instalację fotowoltaiczną oraz sadzimy nowe drzewa.

Enerji Fotowoltaika Ekologia Nowe drzewa

1 kWp mocy instalacji = sadzimy 1 nowe drzewo.

Oczywiście cały czas przygotowujemy dla Was nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, a jednocześnie zobowiązujemy się wobec Was i naszej Planety, że razem w naszym wspólnym imieniu posadzimy nowe drzewa.

Ile drzew posadzimy?

Przelicznik jest bardzo prosty. Każdy kWp mocy instalacji to jedno nowe drzewo. Jeżeli w ramach naszego szczegółowego audytu ustalimy odpowiednią dla Ciebie moc instalacji na poziomie 6,60 kWp, zaraz po jej montażu zamówimy posadzenie 7 nowych drzew.

Oczywiście sadzenie drzew to skomplikowany proces, dlatego zaprosiliśmy do współpracy fundację Posadzimy.pl. Fizyczne umieszczenie nowego drzewa w glebie może odbywać się dwa razy do roku, w określonych porach wiosny i jesieni. Dlatego dziś założona instalacja to rezerwacja odpowiedniej liczby sadzonek, które zostaną posadzone w najbliższym możliwym terminie.

Ekologia 2.0 - Enerji Fotowoltaika

Dlaczego ekologia 2.0?

Ponieważ, po pierwsze Twoja decyzje o montażu instalacji fotowoltaicznej z Enerji to podwójna korzyść dla środowiska. Po drugie cały proces sadzenia drzew możesz śledzić na naszej stronie www oraz naszych mediach społecznościowych.

Dlatego już dziś zapraszamy Cię na naszego Facebooka, Instagram, Twitter, LinkedIn, a także na Pinterest oraz TikTok.

Teraz Twoja dobra decyzja jest 2 x korzystna.

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę Enerji?

2 komentarze do “Ekologia 2.0 – Enerji Fotowoltaika”

Dodaj komentarz

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Wiesz, że możesz mniej płacić za prąd i gaz?
Zostaw kontakt, a to my zadzwonimy do Ciebie!

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt