Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 9,69 kWp- województwo łódzkie, powiat tomaszowski.

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 9,69 kWp- województwo łódzkie, powiat tomaszowski.

Mieszkańcy województwa łódzkiego są dla nas bardzo gościnni, a do tego doceniają profesjonalizm i zaangażowanie. Właśnie dzięki takiemu podejściu możemy Wam dziś zaprezentować naszą kolejną realizację: instalacja fotowoltaiczna na gruncie – województwo łódzkie, powiat tomaszowski.

Instalacja fotowoltaiczna Enerji na gruncie- powiat tomaszowski

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, instalacja została zamontowana w sąsiedztwie stawu i dziś już wiemy, że w czuje się tam niczym ryba w wodzie. Pracuje na pełnych obrotach i dostarcza swojemu właścicielowi darmowy i zielony prąd.

Przechodząc jednak do tego, co interesuje Was najbardziej: prezentowana instalacja fotowoltaiczna składa się z 34 paneli fotowoltaicznych o mocy 285W, renomowanego europejskiego producenta, firmy Exe Solar. Łączna powierzchnia pracy to 56,1 m2 oraz moc na poziomie 9,69 kWp.

Instalacja fotowoltaiczna Enerji na gruncie- powiat tomaszowski 2

Po pierwsze: grunt to dobre ułożenie instalacji.

Instalacja została zamontowana na gruncie z nachyleniem 28 stopni oraz w kierunku 166 stopni na południe. Dzięki otwartej przestrzeni instalacja pracuje na pełnych obrotach, bez żadnych obaw o zacienienie przez drzewa czy okoliczne budynki. Nad pracą i wydajnością instalacji czuwa 3-fazowy inwerter producenta GoodWe Solar, będący gwarancją najwyższej jakości i wydajności.

Instalacja fotowoltaiczna Enerji na gruncie- powiat tomaszowski 3

Po drugie: liczy się zysk.

Jakie zyski przynosi instalacja swojemu właścicielowi? Otóż zgodnie z naszymi symulacjami, każdy rok pracy instalacji to prawie 11 000 kWh zielonej energii elektrycznej. Rozkładając to na pojedynczy kWp, daje to 1 120 kWh prądu do wykorzystania w naszych gniazdkach, do ogrzewania domu czy prowadzenia gospodarstwa. Jednocześnie w parze z korzyściami finansowymi (oszczędność prawie 7 000,00 PLN rocznie) idzie korzyść dla naszej planety. Każdy rok pracy instalacji to 5 000 kg CO2 mniej w atmosferze.

Uwielbiamy prezentować takie wyniki.

Po trzecie: jeszcze więcej korzyści.

Jeżeli śledzicie uważnie nasze Social Media, zapewne zauważyliście już, że od jakiegoś czasu wraz z każdą instalacją sadzimy nowe drzewa. Przy instalacji o mocy 9,69 zobowiązujemy się do posadzenia 10 nowych drzew dla naszej planety. Instalacja fotowoltaiczna z Enerji to jeszcze więcej korzyści…

Po czwarte: gwarancja i pewność właściwego wyboru

Zieleń widoczna na zdjęciach to oczywiście żadna lokalna anomalia pogoda, a jedynie efekt trwałości fotografii. Opisywana instalacja została wykonana przez nas na wiosnę 2020 roku. Zdecydowaliśmy się ją opisać dzisiaj, po części z uwagi na naszą tęsknotę za wiosną, a także z chęci pokazania Wam, że jakość i profesjonalizm, o którym tak dużo mówimy a przełożenie na rzeczywistość. Instalacja pracuje bez żadnych problemów, czyli zgodnie z naszymi przewidywanymi.

Dziękujemy, że znaleźliście czas na przeczytanie naszego wpisu. Właścicielowi instalacji dziękujemy za zaufanie. Oczywiście, jeżeli macie jakieś pytania to jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Niech moc będzie z Wami.

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę Enerji?

1 komentarz do “Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 9,69 kWp- województwo łódzkie, powiat tomaszowski.”

Dodaj komentarz

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Wiesz, że możesz mniej płacić za prąd i gaz?
Zostaw kontakt, a to my zadzwonimy do Ciebie!

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt