Przychodzi doradca do klienta i mówi… – instalacja fotowoltaiczna on-line.

A co, gdyby zamiast przychodzić, doradca połączył się z Tobą za pośrednictwem Twojego smartfonu czy komputera? Wszystko w pełni bezpiecznie i bez zmiany planów pod (nie)umówione spotkanie?  Mamy świadomość, że zawieranie transakcji on-line dotyczy już każdej dziedziny naszego życia w tym również inwestowania w odnawialne źródła energii. Dlatego z nieukrywaną ciekawością rzucamy się w ten świat, oddając w Wasze ręce, możliwość dostosowania własnej instalacji fotowoltaicznej on-line.

W związku z tym, jednym z największych wyzwań jakie sobie wyznaczaliśmy decydując się na ten krok, było przeniesienie naszej jakości obsługi klientów ze świata realnego do świata wirtualnego. Zależało nam aby Twoja instalacja fotowoltaiczna on-line oparta była na czterech fundamentach współpracy: 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo rozumiane przez nas wielowymiarowo. Rozpoczynając od bezpieczeństwa danych klientów, przez bezpieczeństwo związane z koniecznością zachowania dystansu społecznego, aż po bezpieczeństwo doboru mocy instalacji, projektowania oraz montażu paneli fotowoltaicznych. 

Profesjonalizm

Profesjonalizm realizowany przez:

  • dwuetapowy audyt potrzeb klienta oraz możliwości technicznych miejsca montażu instalacji fotowoltaicznej.
  • ciągłe zwiększanie wiedzy naszych doradców.
  • autorskie analizy pracy instalacji pozwalające optymalnie dopasować moc instalacji do potrzeb i możliwości klienta. 

Czas 

Który wprost wynika z naszego profesjonalizmu realizowanego przez ciągłe szkolenie i pogłębianie wiedzy naszych pracowników. Takie podejście gwarantuje, że jeszcze szybciej i trafniej dostarczą oni idealne rozwiązanie dla inwestora. 

Zaufanie

Zaufanie, które naszym zdaniem jest najtrudniejszym elementem w całym procesie przygotowania instalacji fotowoltaicznej on-line. Dlatego skrupulatnie budujemy je przez oceny naszych dotychczasowych klientów, pełną elastyczność na każdym etapie procesu oraz partnerskie traktowanie naszych rozmówców. 

Instalacja fotowoltaiczna on-line

W oparciu właśnie o takie zasady przygotowaliśmy proces, w którym rozmowa na temat potrzeb i oczekiwań naszych klientów odbywa się bez konieczności osobistego spotkania. Natomiast audyt możliwości technicznych przeprowadzamy wraz z klientem na podstawie zgromadzonych przez nas informacji, danych liczbowych, zdjęć i filmów. Ostateczna umowa współpracy zawierana jest po spokojnym zapoznaniu się z jej treścią, przy wykorzystaniu sprawdzonych przez nas e-narzędzi. 

Przeniesienie opisanych wyżej elementów, do świata wirtualnego wymagało od nas spojrzenia z innej perspektywy na naszą codzienną pracę. Jednak właśnie to spojrzenie przekonało nas do inwestycji w każdy wymieniony wcześniej fundament: bezpieczeństwo, profesjonalizm, czas, zaufanie. Po okresie wzmożonych prac i rozwoju technologicznego zgłaszamy swoją gotowość do przygotowania dla Was instalacji fotowoltaicznej bez wychodzenia z domu. 

Jesteśmy ciekawi jak wy oceniacie ten pomysł i czy zdecydowalibyście się na instalacje fotowoltaiczną on-line?  

Liczymy na wasze pytania i komentarze.  

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Wiesz, że możesz mniej płacić za prąd i gaz?
Zostaw kontakt, a to my zadzwonimy do Ciebie!

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...