Łódź-instalacja fotowoltaiczna dla domu 6,90 kWp (dach skośny).

Łódź to niewątpliwie gościnne i ekologiczne miasto. Przekonaliśmy się o tym, przygotowując kolejną instalację fotowoltaiczną dla pięknego domu położonego w jego północno-zachodniej części. Dlatego też przedstawiamy Wam instalację fotowoltaiczną o mocy 6,90 kWp.

Enerji Instalacja Fotowoltaiczna dla domy Łódź
Enerji Instalacja Fotowoltaiczna dla domy Łódź

Wchodząc bardziej w szczegóły, instalację przygotowaliśmy z 20 paneli słonecznych o powierzchni 33,9 m2, a całość zamontowaliśmy na dwóch połaciach dachu skośnego. Dla naszego klienta (właściciela domu) dostarczyliśmy włoskie panele firmy Exe Solar o mocy jednostkowej 345W. Oczywiście całość zintegrowaliśmy z trójfazową domową instalacją elektryczną. Z uwagi na ułożenie dachu, panele zamontowaliśmy z nachyleniem 34 stopni na połaci zachodniej oraz południowej.

Do obsługi instalacji wybraliśmy inwerter firmy Solar Edge wraz z wykorzystaniem 20 optymalizatorów tego samego producenta.

Enerji Instalacja Fotowoltaiczna Łódź
Enerji Instalacja Fotowoltaiczna Łódź

Jak pracuje Twoja instalacja fotowoltaiczna zamontowana na domu?

Jak zawsze, również i w tym przypadku już na etapie projektowania instalacji przygotowaliśmy analizę produkcji energii elektrycznej. Z jednego kWp mocy instalacji zysk dla naszego Klienta wyniesie 925 kWh energii elektrycznej. Przez cały rok pracy zamontowana przez nas instalacja wyprodukuje prawie 6 400 kWh prądu, minimalizując rachunki za prąd oraz neutralizując wprowadzenie do atmosfery prawie 3 000 kg CO2.

Enerji Instalacja Fotowoltaiczna dla domu - projekt
Enerji Instalacja Fotowoltaiczna dla domu – projekt

Kolejne dobrze wykonane zadanie.

Za nami kolejna instalacja fotowoltaiczna dla domu wykonana przez doświadczoną ekipę montażową, przy użyciu wysokiej klasy komponentów. Oczywiście przygotowanie instalacji to nie jedynie sam montaż, a poza indywidualnym projektem, nasz Doradca zadbał o szczegółowy audyt, a także o przeprowadzanie naszego Klienta przez zawiłą ścieżkę administracyjną. Do całego projektu podeszliśmy kompleksowo i poświęciliśmy dużo czasu na dopięcie wszystkich szczegółów. Wiemy jednak, że zostanie to docenione przez naszego zadowolonego Klienta.

Nasz artykuł zrodził w Twojej głowie dodatkowe pytania? Chciałbyś porozmawiać na temat Twojej instalacji fotowoltaicznej dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego? Zapraszamy do kontaktu tutaj lub na naszym Facebooku.

Dziękujemy za zaufanie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Wiesz, że możesz mniej płacić za prąd i gaz?
Zostaw kontakt, a to my zadzwonimy do Ciebie!

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...