Ranking paneli fotowoltaicznych – czyli jak dokonać dobrego wyboru

Ranking paneli fotowoltaicznych - czyli jak dokonać dobrego wyboru

Bardzo nam miło, że trafiłeś na nasz artykuł. Powiemy teraz coś bardzo niepopularnego w świecie sprzedawców instalacji fotowoltaicznych: decyzję o montażu instalacji fotowoltaicznej należy dobrze przemyśleć i przeanalizować jej opłacalność. Zaskoczony? 

Jeżeli tak to prawdopodobnie nie było nam dane jeszcze porozmawiać. Oczywiście najwyższy czas nadrobić te zaległości. Kliknij poniżej i zostaw swój numer, a to my zadzwonimy do Ciebie. 

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę Enerji?

W związku z tym postanowiliśmy przeanalizować dla Ciebie temat rankingów i wyboru najlepszego z dostępnych rozwiązań. Na początek zajmujemy się najbardziej widocznym z elementów całej instalacji, czyli panelami fotowoltaicznymi. 

Jednak, zamiast przytaczać gotowe zestawienia producentów, z góry narażone na krytykę w stylu „kto zapłacił wam więcej” lub „promujecie panele, które macie w ofercie”, mamy dla Ciebie propozycję stworzenia swojego rankingu. Jak to możliwe? Już tłumaczymy. 

Zebraliśmy naszych inżynierów oraz projektantów w jednym pokoju i daliśmy im zadanie stworzenia planszy do oceny paneli fotowoltaicznych. Cały proces trwał kilka dobrych godzin i naprawdę ciekawie było obserwować pracę zespołu. Efektem tego spotkania jest plansza,  za pomocą której stworzysz swój indywidualny ranking paneli fotowoltaicznych. Dokument do wypełnienia pobierzesz tutaj: 

Twój ranking paneli fotowoltaicznych – instrukcja 

Oczywiście nie zostawimy Cię z samą planszą. Rozpisaliśmy również dokładną instrukcję, w której podpowiadamy jak planszę wypełnić oraz gdzie szukać oczekiwanych informacji. 

Określ co dla Ciebie jest najważniejsze w wyborze paneli fotowoltaicznych

Bardzo ważny krok! Na tym etapie określasz, który element paneli fotowoltaicznych jest dla Ciebie najważniejszy. Na naszej planszy wyróżniliśmy trzy obszary, o których najczęściej rozmawiamy z klientami tj. 

Wydajność pracy paneli fotowoltaicznych 

Innowacje

Sprawdzone rozwiązania i zaufany producent 

Twoim zadaniem jest ocen każdej kategorii pod względem Twoich oczekiwań. 3 punkty przypisujesz kategorii, która jest dla Ciebie najważniejsza, a 1 punkt tej, która ma najniższy priorytet. 

1. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
1. Ranking Paneli Fotowoltaicznych

Wypełnij szczegółową tabelę na podstawie kart katalogowych paneli lub odpowiedzi uzyskanych od przedstawiciela firmy. 

Teraz przed Tobą wyłuskanie najważniejszych informacji z kart katalogowych ocenianych paneli fotowoltaicznych. Skąd możesz uzyskać takie karty? Przedstawiciel firmy, z którą rozmawiasz, zapewne jest w ich posiadaniu.  Zawsze możesz zadzwonić do nas na numer 22 364 54 44 i zadać wszelkie pytania na temat instalacji

 

2. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
2. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
3. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
3. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
4. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
4. Ranking Paneli Fotowoltaicznych

 

 

Przyda Ci się również kalkulator do wyliczenia procentowego wskaźnika wydajności paneli fotowoltaicznych.  

Na planszy znajdziesz zasady punktacji dla każdej kategorii. 

Podlicz wyniki poszczególnych kategorii. Twój numer 1 to panele z największą sumą punktów. 

Gdy już wypełnisz szczegółową tabelę dla kategorii, dodaj punkty i pomnóż je przez priorytet przyznany w kroku 1. Teraz dodaj do siebie wyniki ze wszystkich trzech kategorii, a panele, które otrzymają największą liczbę punktów, to będzie Twój numer 1. 

5. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
5. Ranking Paneli Fotowoltaicznych
Ocena Panele fotowoltaiczne - blog

Przeanalizujemy Twój wynik – napisz do nas 


Przygotowaną przez nasz plansze możesz wykorzystać do oceny dowolnych paneli fotowoltaicznych. Mamy nadzieję, że takie narzędzie pozwoli Ci na podjęcie dobrej decyzji. Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich wyników, dlatego zachęcamy Cię do podzielenia się z nami na naszym Facebooku lub Instagramie

Oczywiście jeżeli masz pytania dotyczące planszy lub instalacji fotowoltaicznej, to zapraszamy do kontaktu. Nasi Doradcy Energetyczni służą swoją wiedzą i doświadczeniem.  

1 komentarz do “Ranking paneli fotowoltaicznych – czyli jak dokonać dobrego wyboru”

Dodaj komentarz

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Wiesz, że możesz mniej płacić za prąd i gaz?
Zostaw kontakt, a to my zadzwonimy do Ciebie!

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt