Zobacz nasze zrealizowane projekty

Oglądasz zdjęcia naszych projektów i zastanowisz się co na ten temat mówią właściciele instalacji fotowoltaicznych przygotowanych przez Enerji?

Piotr Bachanowicz
Piotr Bachanowicz
2021-04-15
Powiem tak: to że Enerji montuje na 5* to już wiadomo z poprzednich komentarzy... ja dodam jeszcze jedną superlatywę: są baaaaardzo cierpliwi: mimo przekładania przeze mnie montażu o dwa tygodnie (tak z pięć razy) założyli instalację jak tylko udostępniłem dachy, przygotowali wszystkie dokumenty, doradzili; a w międzyczasie zoptymalizowaliśmy kilka rzeczy aby było lepiej.... z minusów: nie potrafią tylko słońca wyczarować aby instalacja produkowała na maxa cały czas 😉
Yuliia Saiko
Yuliia Saiko
2021-02-25
Bardzo mi się podobała współpraca z Państwa firmą! Super podejście do Klienta, bardzo profesjonalna instalacja i obsługa. Serdecznie polecam! Pozdrawiam
Krzysztof ADAM Wu
Krzysztof ADAM Wu
2021-02-18
Szczerze polecam, doskonali fachowcy, profesjonalna obsługa, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone i wycenione, w razie jakichkolwiek pytań zawsze udzielają niezbędnych odpowiedzi.
Natalia Zmitrowicz
Natalia Zmitrowicz
2021-02-03
Stały kontakt z doradca, fachowo wykonana instalacja, profesjonalnie
Krzysztof Wilemski
Krzysztof Wilemski
2021-02-03
Rzetelna firma. Fachowa robota, stały kontakt i szybki montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni, szczerze polecam.
Jag-Metal skelp
Jag-Metal skelp
2021-01-26
Panowie przywiązują wagę do jakości wykonania. Dodatkowo Pan dekarz, podpowiedział jak uszczelnić przeciek obok komina. Polecam!
Jan Bednarz
Jan Bednarz
2021-01-25
Bardzo dobra obsługa klienta. Polecam!

NA W PEŁNI ZREALIZOWANY PROJEKT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ SKŁADA SIĘ Z 5 BARDZO ISTOTNYCH ETAPÓW.

 Przygotowanie parametrów instalacji fotowoltaicznej, profesjonalny audyt techniczny, wykonanie dedykowanego projektu, fachowy montaż oraz uruchomienie instalacji i monitoring jej pracy to niezbędne kroki do sukcesu projektu instalacji fotowoltaicznej.  

Poniżej prezentujemy wybrane projekty zrealizowane zgodnie z etapami opisanymi wyżej. Do naszej galerii wybraliśmy te, najbardziej różnorodne, tak aby zdjęcia pomogły Wam zobrazować, jak może  wyglądać Wasz projekt.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz Waszym opiniom cały czas pracujemy nad nowymi intstalacjami, których zdjęcia pokażemy wkrótce. Jeżeli zainteresował Cię zaprezentowany przez nas projekt i chcesz dowiedzieć się więcej (lub zobaczyć dodatkowe zdjęcia), napisz do nas.

Znajdziesz nas również na Facebooku oraz Instagramie!

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...