fbpx

Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Twój dom to najważniejsze miejsce na świecie!

Dlatego tak ważne jest, aby panowała w nim dobra energia.

Z Enerji masz pewność i gwarancję zielonej energii wprost ze słońca, produkowanej przez najwyższej jakości panele słoneczne.

Przygotowaliśmy już dziesiątki instalacji dla domów, segmentów czy domków letniskowych dlatego, wiemy co jest ważne przy wyborze instalacji fotowoltaicznej dla domu.

Instalacja Fotowoltaiczna dla domu

NISKA RATA

Kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej dla domów, segmentów i domków letniskowych w rozbiciu na wygodne miesięczne raty dopasowane do wysokości obecnych rachunków za prąd.
210miesięcznie
 • Profesjonalny audyt
 • Indywidualny projekt
 • Panele fotowoltaiczne, inwerter, konstrukcja montażowa, przewody, zabezpieczenia, okablowanie (dostarczenie na miejsce montażu)
 • Fachowy montaż (5 lat gwarancji)
 • Uruchomienie i monitoring pracy instancji
 • Pełne wsparcie administracyjne (wnioski, dofinansowania, kredytowanie)

Instalacja Fotowoltaiczna dla domu

DOBRA CENA

Kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej dla domów, segmentów i domków letniskowych. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Bez ukrytych kosztów. Szczegóły poznasz już na pierwszym spotkaniu.
4050za kWp
 • Profesjonalny audyt
 • Indywidualny projekt
 • Panele fotowoltaiczne, inwerter, konstrukcja montażowa, przewody, zabezpieczenia, okablowanie (dostarczenie na miejsce montażu)
 • Fachowy montaż (5 lat gwarancji)
 • Uruchomienie i monitoring pracy instancji
 • Pełne wsparcie administracyjne (wnioski, dofinansowania, ulgi podatkowe)

Po pierwsze instalacja fotowoltaiczna dla domu…

Słowo Dom znaczy dla nas dużo więcej niż tylko budynek zbudowany z cegieł, położony pod miastem. Dla nas Dom to rodzina, oaza bezpieczeństwa, miejsce odpoczynku oraz nasze małe schronienie przed światem. Dlatego przygotowywane przez nas instalacje fotowoltaiczne muszą spełnić najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Każda projektowana instalacja zostaje wyposażona przez nas w nowoczesny wyłącznik przeciw pożarowy oraz dodatkowe zabezpieczenia przepięciowe.

Po drugie oszczędności w domowym budżecie.

Jednocześnie doskonale wiemy, że montaż instalacji fotowoltaicznej na naszych domach wynika z chęci oszczędności i unikania kolejnych podwyżek cen energii elektrycznej. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie mocy instalacji i ilości paneli słonecznych na dachu lub gruncie. Wieloletnie doświadczenie naszych Doradców oraz autorskie narzędzia, których używamy, pozwalają na idealne dobranie mocy instalacji. Pamiętamy również o przyszłości, dlatego rozmawiamy z Tobą o twoich planach dotyczących np. zmiany samochodu na elektryczny czy wymiany urządzeń w kuchni.

Po trzecie dach Twojego domu to nasz priorytet.

Montaż paneli fotowoltaicznej wiąże się z ingerencją w dach oraz instalacje elektryczną Twojego domu. Dlatego bardzo dużo uwagi poświęcamy na jakość wykonach prac dekarskich oraz elektrycznych. Jednocześnie na wykonane przez nas prace udzielamy Ci dodatkowo 5 lat gwarancji.

Po czwarte 25 lat gwarancji to Twoja spokojna przyszłość.

Ilość producentów paneli fotowoltaicznych na rynku jest ogromna dlatego my w Enerji współpracujemy jedynie ze znanymi i uznanymi markami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu masz pewność, że komponenty, z których zostanie przygotowana Twoja instalacja fotowoltaiczna, są najwyższej jakości. Zależy nam, abyś produkował swój prąd, my zajmiemy się całą resztą.

Zobacz jak wygląda instalacja fotowoltaiczna na domach naszych Klientów!

Instalacja fotowoltaiczna dla domu to
Enerji Fotowoltaika. bezpieczeństwo. oszczędność. ekologia. niższe rachunki. odpowiedzialność. czyste powietrze. lepsza przyszłość.

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...