fbpx

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy

Ty prowadzisz firmę, a my zajmujemy się energią elektryczną!

Wiemy, jak istotnym elementem prowadzenia firmy jest szukanie długofalowych oszczędności.

Dlatego z Enerji masz pewność i gwarancję wydajności i efektywności produkcji darmowego prądu wprost ze Słońca.

Przygotowaliśmy już dziesiątki instalacji dla firm produkcyjnych, sklepów, hoteli czy przedsiębiorstw rodzinnych, dlatego wiemy, co jest ważne przy wyborze instalacji fotowoltaicznej.

Instalacja Fotowoltaiczna dla firmy

Kompleksowe dostarczenie instalacji fotowoltaicznej dla firm produkcyjnych, sklepów, hoteli, przedsiębiorstw rodzinnych w leasingu dopasowanym do możliwości Twojej firmy.
2 980netto za kWp
  • Rata leasingu już od 2 100,00 zł miesięcznie.
  • Profesjonalny audyt
  • Indywidualny projekt
  • Panele fotowoltaiczne, inwerter, konstrukcja montażowa, przewody, zabezpieczenia, okablowanie (dostarczenie na miejsce montażu)
  • Fachowy montaż (5 lat gwarancji)
  • Uruchomienie i monitoring pracy instancji
  • Pełne wsparcie administracyjne (wnioski, dofinansowania, leasing)

Po pierwsze instalacja fotowoltaiczna dla firmy…

Prowadzenie własnego biznesu to codzienne zmaganie się z wyzwaniami, szukanie optymalizacji, zwiększenie zysków oraz szukanie oszczędności. Prąd elektryczny, który wykorzystujesz na każdym etapie działania firmy, jest stałym elementem Twojego budżetu. Dzięki instalacji fotowoltaicznej z Enerji możesz zredukować swoje faktury za energię elektryczną nawet o 90%.

Po drugie gwarancja jakości.

Doskonale wiemy, że każda przerwa w dostawie prądu do Twojej firmy to ogromne straty dla jej właścicieli. Dlatego właśnie tak dużą wagę przywiązujemy do jakości komponentów i montażu instalacji fotowoltaicznej. Właśnie dzięki takiemu podejściu masz gwarancję, że Twoja instalacja będzie produkowała prąd bez niespodziewanych przerw czy awarii. Jesteśmy pewni swojej pracy, na którą udzielamy dodatkowe 5 lat gwarancji.

Po trzecie doradzamy jak optymalizować koszty energii.

Instalacja fotowoltaiczna gwarantuje obniżenie kosztów energii elektrycznej jedynie w połączeniu z optymalizacją istniejącej w firmie sieci elektrycznej. Dlatego tak ważne jest, aby już na etapie projektowania zwrócić uwagę na moc bierną, efektywne wykorzystanie energii w okresach największej produkcji czy obciążenia sieci w trakcie pracy na pełnych obrotach. Doradcy Enerji, nie tylko zadbają o dobranie odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej, ale również doradczą co można zmienić, aby jeszcze bardziej zoptymalizować koszty oraz zwiększyć bezpieczeństwo.

Po czwarte 25 lat gwarancji to Twoja spokojna przyszłość.

Ilość producentów paneli fotowoltaicznych na rynku jest ogromna dlatego my w Enerji współpracujemy jedynie ze znanymi i uznanymi markami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu masz pewność, że komponenty, z których zostanie przygotowana Twoja instalacja fotowoltaiczna, są najwyższej jakości. Zależy nam, abyś produkował swój prąd, my zajmiemy się całą resztą.

Zobacz, jak wygląda instalacja fotowoltaiczna na firmach naszych Klientów!

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy to
Enerji Fotowoltaika. bezpieczeństwo. oszczędność. ekologia. obniżenie kosztów prądu. odpowiedzialność. czyste powietrze. wiarygodność.  idealna inwestycja. 

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...