Formularz on-line dla instalacji fotowoltaicznej

Krok 1 - formularz Twojej Instalacji Fotowoltaicznej


W pierwszym kroku wypełnij formularz, na podstawie którego rozpoczniemy analizę wymagań i możliwości dla Twojej instalacji fotowoltaicznej. Pytania, które przygotowaliśmy, dotyczą Twojego obecnego zapotrzebowania na energię elektryczną, Twoich planów na przyszłość oraz warunków technicznych, które możesz sam ocenić. Jeżeli, odpowiedź na któreś z pytań nie będzie możliwa, to prosimy zostaw to pole puste. 

Instalacja fotowoltaiczna on-line - dalsze kroki...
Zobacz co wydarzy się dalej po wypełnieniu przez Ciebie formularza.

Krok 2 - Twój Indywidualny Doradca Enereji

W drugim kroku doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia\doprecyzowania szczegółów Twojej Instalacji Fotowoltaicznej. Przygotuje on również, analizę danych, które zostały wprowadzone w kroku 1. Analiza będzie zawierała dalszy plan działania oraz jeżeli będzie to możliwe konkretne parametry Twojej Instalacji Fotowoltaicznej.  W ramach rozmowy z Doradcą, jeżeli będzie to konieczne, przygotujemy dla Ciebie osobisty audyt na miejscu montażu, który odbędzie w dogodnym dla Ciebie terminie. 

Krok 3 - akceptacja umowy

W kroku trzecim, po ustaleniu wszystkich parametrów Twojej instalacji fotowoltaicznej akceptujesz umowę. Oczywiście przed jej zaakceptowaniem, masz dostęp do tekstu umowy, w celu zapoznania się z jej treścią. Formy akceptacji, które przygotowaliśmy, są w pełni bezpieczne i akceptowane przez obowiązujące przepisy prawa. 

Kork 4- Audyt Koordynatora

W czwartym kroku, po popisaniu umowy przygotowujemy dla Ciebie montaż Twojej Instalacji Fotowoltaicznej. W ramach przygotowania montażu pojawia się u Ciebie koordynator i ustala harmonogram działania. Na tym etapie również przeprowadzamy szczegółowy audyt techniczny i zwracamy uwagę na wszelkie elementy, które mogą okazać się ważne w trakcie wykonania montażu. 

Krok 5 - montaż i uruchomienie Instalacji fotowoltaicznej

W kroku piątym,  jesteśmy w 100% gotowi do zamontowania Twojej instalacji fotowoltaicznej. W ustalonym terminie realizujemy montaż, który dzięki działaniom z kroku 4 jest przeprowadzony sprawnie i bez żadnych niespodzianek na miejscu. Następnie przeprowadzamy w Twoim imieniu wszelkie działania administracyjne oraz uruchomiamy Twoją Instalację Fotowoltaiczną.

Cały proces jest w pełni bezpieczny, a Ty masz gwarancję udanej transakcji. Zachęcamy Cię również do sprawdzenia naszych dotychczasowych realizacji, które znajdziesz tutaj oraz na naszym Instagramie. 

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...