Fotowoltaika Lubelskie - Instalacje Fotowoltaiczne z Enerji

Tani prąd? Fotowoltaika sprawi, że będziesz go miał w swoim domu, gospodarstwie rolnym lub firmie! Wszystko dlatego, że instalacje fotowoltaiczne pozyskują energię z promieniowania słonecznego, a następnie, przy zastosowaniu inwertera, przekształcają ją na prąd zmienny płynący w gniazdkach, który zasila nasze urządzenia. Jeśli chcesz postawić na montaż paneli fotowoltaicznych w województwie lubelskim, wybierz współpracę z firmą Enerji, która oferuje projekt instalacji fotowoltaicznej, dostarczenie urządzeń na miejsce inwestycji oraz serwis. Zapraszamy do kontaktu!

Korzystne ustawodawstwo w służbie fotowoltaiki

Czy wiesz, że w 2019 roku dokonano nowelizacji Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii w taki sposób, że przedsiębiorcy stali się prosumentami? Co to oznacza? Że również właściciele firm mogą przesyłać nadmiar wytworzonej energii z lata do zakładu energetycznego i odbierać ją w miesiącach zimowych następujących w ciągu roku.

W ten sposób instalacje fotowoltaiczne stały się bardziej opłacalne dla tej grupy podmiotów z województwa kujawsko-pomorskiego. Równie opłacalna jest fotowoltaika dla domu, jak i dla gospodarstw rolnych. Jeśli i Ty chcesz zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, zapraszamy do kontaktu.

Bądź eko z fotowoltaiką w województwie lubelskim!

Tani prąd, który wytwarzają panele słoneczne, jest ponadto ekologiczny. Instalacje fotowoltaiczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł pozyskiwania energii, nie wpływają negatywnie na środowisko. Nie powodują emisji gazów cieplarnianych ani nie niszczą wód i gleb, nie wpływają też na życie roślin i zwierząt. Z tego względu fotowoltaika to rozwiązanie przyszłościowe. Panele fotowoltaiczne efektywnie pracują nawet przez kilkadziesiąt lat, umożliwiając niezależność energetyczną.

Montujemy

Wybierz instalacje fotowoltaiczne renomowanych producentów w firmie Enerji i ciesz się z niewyczerpywalnej energii.

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...