fbpx

Fotowoltaika Zamość - Instalacje Fotowoltaiczne z Enerji

Panele fotowoltaiczne dla firm, klientów indywidualnych oraz rolników z Zamościa i okolic pozwalają znacząco obniżyć koszty prowadzenia działalności, a także utrzymania domu. Jeśli i w Twoim budżecie rachunki za prąd zajmują istotne miejsce, fotowoltaika może to zmienić. Instalacje fotowoltaiczne, bardzo popularne w Niemczech, zyskują swoich zwolenników również w Polsce, zwłaszcza ze względu na korzystne ustawodawstwo pozwalające magazynować energię w sieci energetycznej.

Fotowoltaika w Zamościu z państwowym wsparciem

Władze państwowe zdecydowały się wspierać mieszkańców w inwestycji w panele fotowoltaiczne w Zamościu. Fotowoltaika w województwie lubelskim może zostać dofinansowana z programu “Mój Prąd” (do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji, ale nie więcej niż 5 000 złotych dopłaty). Co więcej, część inwestorów na mocy Ustawy o OZE staje się prosumentami, czyli jednoczesnymi producentami i odbiorcami energii. Jej nadmiar jest przesyłany do zakładu energetycznego, a rozliczenie następuje automatycznie.

Panele fotowoltaiczne w służbie ekologii

Czy wiesz, że panele fotowoltaiczne to źródło “zielonej” energii? Ogniwa fotowoltaiczne, połączone w większe panele słoneczne i zamontowane na dachu lub gruncie w Zamościu, ograniczają emisję CO2 do atmosfery, nie generują zanieczyszczenia wód i gleb ani zagrożenia dla zwierząt. Fotowoltaika w Lublinie od firmy Enerji to także długoletnia gwarancja na uzysk energetyczny i urządzenia.

Od projektu do montażu – fotowoltaika w Zamościu z firmą Enerji

Fotowoltaika dla firm i mieszkańców z Zamościa ze wsparciem firmy Enerji obejmuje:

  • system fotowoltaiczny zaprojektowany na podstawie realnego zapotrzebowania energetycznego,
  • efektywny montaż paneli fotowoltaicznych i weryfikację ich działania po montażu,
  • szkolenie z obsługi instalacji,
  • zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego
  • pomoc przy kompletowaniu dokumentów do uzyskania dofinansowania z programu “Mój Prąd”.

Kilkadziesiąt lat zysków z panelami fotowoltaicznymi

Ekologiczne panele fotowoltaiczne w Zamościu pozwalają dbać nie tylko o własne zasoby finansowe, ale także o planetę. Eksperci firmy Enerji proponują panele słoneczne renomowanych producentów, których utrzymanie nie generuje nadmiernych kosztów ani nie zabiera dużo czasu. Najlepsze ogniwa fotowoltaiczne będą pracować nawet przez kilkadziesiąt lat! Postaw na montaż paneli fotowoltaicznych z firmą Enerji – dzięki nam instalacja fotowoltaiczna będzie generować największy możliwy zysk. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...