Fotowoltaika Otwock - Instalacje Fotowoltaiczne z Enerji

Szukasz specjalistów, którzy montują panele fotowoltaiczne w Otwocku? Postaw na firmę Enerji! Fotowoltaika, którą proponujemy naszym klientom z województwa mazowieckiego, to nowoczesny system fotowoltaiczny o wysokiej sprawności i długoletnim okresie funkcjonowania. Zapewniamy kompleksową pomoc przy inwestycji w instalacje fotowoltaiczne, od projektu poprzez montaż paneli fotowoltaicznych, sprawdzenie działania instalacji po montażu, aż po zgłoszenie do zakładu energetycznego. Zapraszamy do kontaktu!

Działanie fotowoltaiki

Fotowoltaika w województwie mazowieckim pozwala na produkowanie prądu na własne potrzeby z darmowej energii słonecznej. Połączone w większe moduły ogniwa fotowoltaiczne pochłaniają promieniowanie, a następnie przekształcają je w prąd stały. Do sprawnego działania konieczny jest jeszcze inwerter, którego zadanie polega na przekształceniu prądu stałego w zmienny.

Ekologiczne i bezawaryjne panele fotowoltaiczne w Otwocku

Panele fotowoltaiczne, które proponujemy klientom z okolic Warszawy, m.in. Otwocka, mają niewielki wpływ na środowisko naturalne. O ile tradycyjne źródła pozyskiwania energii przyczyniają się do zwiększenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery, o tyle panele fotowoltaiczne są znacznie bardziej ekologiczne. Co więcej, fotowoltaika zamontowana na dachu lub gruncie w Otwocku nie zagraża zwierzętom, w tym ptakom.

Enerji – Twój partner w inwestycji w fotowoltaikę

Projekt instalacji fotowoltaicznej, odpowiedni montaż paneli fotowoltaicznych, weryfikacja działania systemu po montażu oraz pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie z programu “Mój Prąd” – to wszystko otrzymasz, decydując się na współpracę z firmą Enerji. Wykwalifikowani eksperci z zakresu energetyki będą Cię wspierać na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia w Otwocku.

Fotowoltaika w Otwocku to prąd tańszy o kilkadziesiąt procent

Fotowoltaika w Warszawie i innych miastach województwa mazowieckiego pozwala ograniczyć wysokość rachunków za prąd o kilkadziesiąt procent. Co więcej, panele fotowoltaiczne produkują energię elektryczną przez cały rok, również zimą i w pochmurne dni (z tzw. promieniowania rozproszonego). Korzystne ustawodawstwo sprawia, że w instalacje fotowoltaiczne coraz częściej inwestują nie tylko rolnicy i właściciele gospodarstw domowych, ale także przedsiębiorcy z Otwocka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...