Fotowoltaika Radom - Instalacje Fotowoltaiczne z Enerji

Ze względu na możliwość oszczędności, którą przynosi fotowoltaika, panele słoneczne w Radomiu stają się coraz bardziej popularne. Zamontowane na dachu panele fotowoltaiczne produkują prąd z energii słonecznej, znacznie tańszy od tego pochodzącego z zakładu energetycznego. Firma Enerji oferuje kompleksowe wsparcie dla klientów z Radomia i województwa mazowieckiego w procesie montażu fotowoltaiki. Zapraszamy do kontaktu!

Fotowoltaika z ekspertami Enerji

Naszym klientom z Radomia proponujemy pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji w panele fotowoltaiczne, która obejmuje:

  • projekt instalacji fotowoltaicznej,
  • efektywny montaż paneli fotowoltaicznych,
  • pomiar parametrów instalacji po montażu,
  • zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego w Radomiu,
  • uruchomienia instalacji i szkolenie z jej obsługi po wymianie licznika na dwukierunkowy.

Postaw na ekologię w województwie mazowieckim!

Fotowoltaika w województwie mazowieckim to rozwiązanie ekologiczne – jej działanie nie szkodzi środowisku, nie doprowadza do emisji gazów cieplarnianych, nie wpływa na stan wód i gleb, a także na życie zwierząt. Co więcej, instalacje fotowoltaiczne uchodzą za bezawaryjne i pracują przez wiele lat, co zapewnia coraz nowocześniejsza technologia. W obliczu rosnących cen prądu panele fotowoltaiczne będą coraz bardziej opłacalne.

Jak oszczędzać z fotowoltaiką?

Czy wiesz, że latem fotowoltaika wyprodukuje więcej prądu, niż jesteś w stanie zużyć? Dlatego też Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii umożliwia magazynowanie jej nadmiaru w zakładzie energetycznych i odebranie w zimowych miesiącach. W ten sposób obniża wysokość rachunków przez cały rok. Co więcej, z takiej możliwości mogą korzystać zarówno właściciele gospodarstw domowych, rolnicy, jak i przedsiębiorcy (od 2019 roku).

Panele fotowoltaiczne = oszczędność przez wiele lat

Fotowoltaika w Warszawie, Radomiu i innych miastach województwa mazowieckiego – to oferuje inwestorom firma Enerji. Zapewniamy efektywny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, a także systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy z długoletnią gwarancją i rękojmią. Pomagamy także uzyskać dofinansowanie w ramach programu wsparcia “Mój Prąd”, dzięki któremu można uzyskać do 5 tys. złotych dopłaty. Zapraszamy do kontaktu właścicieli gospodarstw domowych, firm oraz rolników, którzy chcą oszczędzać dzięki fotowoltaice.

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...