Fotowoltaika Siedlce - Instalacje Fotowoltaiczne z Enerji

Interesuje Cię fotowoltaika i zastanawiasz się, ile kosztuje montaż paneli fotowoltaicznych w Siedlcach? Zgłoś się do przedstawicieli firmy Enerji, którzy pomagają zainwestować w instalacje fotowoltaiczne klientom z województwa mazowieckiego. Współpracujemy zarówno z firmami, właścicielami gospodarstw domowych, jak i rolnych, których zainteresowała fotowoltaika w województwie mazowieckim. Przekonaj się razem z nami, że zielona energia wytworzona przez panele fotowoltaiczne to przyszłość planety Ziemi.

Jak działa fotowoltaika w Siedlcach?

Systemy fotowoltaiczne złożone są z paneli fotowoltaicznych (zbudowanych z krzemowych ogniw), montowanych na dachu lub gruncie, a także z szeregu urządzeń dodatkowych, takich jak inwerter i okablowanie. Padające na panele słoneczne promieniowanie jest źródłem prądu stałego, który następnie odprowadzany jest do inwertera i przekształcany na płynący w gniazdkach prąd zmienny.

Panele fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników oraz firm z Mazowsza

Firma Enerji to partner biznesowy zarówno dla właścicieli gospodarstw domowych, firm, jak i gospodarstw rolnych z Siedlec i okolic. Dzięki współpracy z nami zainwestujesz w bezawaryjne panele fotowoltaiczne o długoletniej sprawności i przekonasz się, że montaż paneli fotowoltaicznych to szansa na długoletnie oszczędności i obniżenie rachunków za prąd.

Żyj ekologicznie z fotowoltaiką!

Fotowoltaika w Warszawie to krok milowy na drodze do ekologii i ochrony naszej planety. W przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł pozyskiwania energii, instalacje fotowoltaiczne nie zanieczyszczają powietrza, wód i gleb, a ponadto nie szkodzą zwierzętom. Jeśli zatem los naszej planety jest Ci bliski, to postaw na panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu lub gruncie w Siedlcach.

Tania energia z Enerji!

W ramach współpracy z firmą Enerji:

  • otrzymujesz projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowany do potrzeb energetycznych,
  • stawiasz na fachowy montaż paneli fotowoltaicznych,
  • zyskujesz pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie w ramach programu “Mój Prąd”.

Nie musisz martwić się również o zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego w Siedlcach, my zrobimy to za Ciebie. Po montażu weryfikujemy działanie instalacji poprzez pomiar parametrów i przeprowadzamy niezbędne szkolenia z jej obsługi. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

  • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

  • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

  • kompensacja mocy biernej, 

  • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

  • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...