Fotowoltaika Warszawa - Instalacje Fotowoltaiczne z Enerji

Chcesz zaoszczędzić na prądzie? Fotowoltaika to rozwiązanie zarówno dla domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, jak i firm z Warszawy, które umożliwia korzystanie z taniego źródła energii elektrycznej. Jak to działa? Wystarczy zamontować na dachu lub gruncie panele fotowoltaiczne, podłączyć inwerter i cieszyć się tańszą energią elektryczną. W Enerji nie tylko montujemy instalacje fotowoltaiczne, ale oferujemy kompleksowe działanie – od wyceny, projektu, przez dostarczenie wszystkich komponentów, montaż na terenie Warszawy i okolic, zgłoszenie do zakładu energetycznego i późniejsze jej uruchomienie, dodatkowo możemy świadczyć usługę serwisu naszych instalacji. Postaw na współpracę z naszą firmą – skontaktuj się z nami!

Dlaczego fotowoltaika w Warszawie to opłacalne rozwiązanie?

Systemy fotowoltaiczne działają w oparciu o energię słoneczną – pozyskują ją przy wykorzystaniu ogniw fotowoltaicznych a następnie za pomocą inwertera przekształcają na prąd zmienny, a ten trafia do gniazdek, by zasilać urządzenia. W ten sposób cała instalacja fotowoltaiczna nie generuje dodatkowych kosztów, z zakresu modernizacji instalacji elektrycznej już w działającym obiekcie, zapewniając przy tym bieżący dostęp do energii elektrycznej. Warto także wiedzieć, że decydując się na panele słoneczne, właściciele domów jednorodzinnych mogą liczyć na dofinansowanie w ramach programu „Mój Prąd”, a to aż 50% wartości instalacji lub 5000 zł dofinansowania. A co z fotowoltaiką dla firm? Od 2019 roku, wraz nowelizacją Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii, fotowoltaika stała się opłacalnym rozwiązaniem również dla firm z Warszawy i całej Polski. Mianowicie, firmy, które montują instalację do 50 kW stały się prosumentem, a tym samym nadwyżki z produkcji energii elektrycznej mogą odbierać w ramach upustu.

Postaw na systemy fotowoltaiczne – bądź eko

Montaż paneli fotowoltaicznych to ekologiczne rozwiązanie. Sposób, w jaki działają ogniwa fotowoltaiczne zawarte w modułach oraz cała instalacja, nie zaburza funkcjonowania środowiska naturalnego:

 • nie wpływa na stan wód i gleb,
 • nie oddziałuje negatywnie na organizmy żywe,
 • nie przyczynia się do emisji gazów cieplarnianych.

Panele fotowoltaiczne pozwalają nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i zadbać o środowisko, w którym żyjemy – i to przez wiele lat.

Współpracuj z Enerji!

Zdecydowałeś się na montaż paneli fotowoltaicznych w Warszawie? Zapraszamy do współpracy:

 • projektujemy systemy fotowoltaiczne od podstaw,
 • indywidualnie wyceniamy każdy projekt,
 • dokonujemy pomiarów zarówno przed przygotowaniem instalacji, jak i po jej montażu,
 • naszym klientom oferujemy sprawdzone podzespoły produkowane przez liderów w branży,
 • zapewniamy do 20 lat gwarancji na moduły,
 • zapewniamy 3 lata rękojmi na usługę montażu instalacji fotowoltaicznej.

Fachowy montaż na terenie Warszawy kluczem do sukcesu instalacji fotowoltaicznej

Optymalne dostosowanie fotowoltaiki do danego budynku pozwoli uniknąć strat energii elektrycznej oraz będzie gwarancją prawidłowego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej. W Enerji realizujemy kompleksową usługę, uwzględniając położenie budynku względem stron świata, rodzaj pokrycia i kąt nachylenia dachu oraz stopień nasłonecznienia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że fotowoltaika dla domu lub firmy będzie w pełni opłacalnym rozwiązaniem. Chcesz wiedzieć więcej o korzyściach finansowych (i nie tylko), by zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

 • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

 • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

 • kompensacja mocy biernej, 

 • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

 • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...