Tworzymy polski rynek energii
odnawialnej, wsłuchujemy się
w Twoje oczekiwania i potrzeby,
aby Twoja instalacja fotowoltaiczna
była jak najbardziej efektywna.

Nasza firma mieści się w zielonej dzielnicy Warszawy, w miejscu gdzie pełno jest drzew, ptaków i wiewiórek.

Nie przypadkowo wybraliśmy taką lokalizację. Cenimy sobie współistnienie z przyrodą. Aby mogły cieszyć się nim i przyszłe pokolenia prowadzimy biznes chroniący środowisko. W naszej firmie pracują ludzie, którzy mają wspólną misję. Jest nią czysta energia dla lepszego życia.

W ramach naszych działań dzielimy się wiedzą z właścicielami domów, firm i gospodarstw rolnych w zakresie możliwości jakie daje fotowoltaika. Nie ograniczamy się tylko do fizyki zjawiska, ale pełnimy rolę konsultantów w zakresie cen na rynku energetycznym, aktualnych regulacji prawnych i wykorzystaniem dotacji oraz kredytów preferencyjnych na dostawy i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie weryfikacji opłacalności montażu instalacji fotowoltaicznej. Naszych Klientów wspieramy na każdym kroku procesu inwestycyjnego – począwszy od wykonania projektu, przez uzyskanie zgód, montaż, aż do uruchomienia instalacji.

Enerji buduje sieć sprzedaży na terenie całej Polski. Nasi lokalni doradcy znają specyfikę regionu, w którym działają. Wiedzą ile energii potrzeba do działania farmy drobiu, pensjonatu, ile dla standardowej rodziny, jak zmienia się w skali roku zapotrzebowanie na energię sklepu spożywczego itp.

Montażem naszych paneli zajmują się doświadczone, rzetelne i solidne brygady wykonawcze.

Dla nas istotne jest stworzenie systemu instalacji fotowoltaicznych, który będzie miał znaczący udział w uzyskiwaniu naturalnej energii. Postawiliśmy na to, że nasze elegancko i solidnie wykonane instalacje oraz zadowoleni Klienci są najlepszą reklamą i budulcem wizerunku firmy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • własna sieć ekip monterskich – instalatorów, w całej Polsce
 • sieć doradców oraz autoryzowanych przedstawicieli, w całym kraju
 • liczne referencje potwierdzające profesjonalizm i bogate doświadczenie
 • stabilna i bezpieczna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku
 • zespół inżynierów, projektantów, techników i specjalistów z branży
 • wyłącznie sprawdzone rozwiązania oraz komponenty najwyższej jakości
 • kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego – doradztwo finansowe
 • gwarancja szybkiego montażu instalacji fotowoltaicznej
 • sprawna i skuteczna obsługa serwisowa klienta
 • współpraca z najważniejszymi instytucjami finansowymi w Polsce, w zakresie finansowania zakupu instalacji fotowoltaicznych

Misja, wizja i wartości

Czysta energia dla lepszego życia

W Enerji doceniamy znaczenie energii. Firma powstała z wizji. Naszej wizji świata dla nas i przyszłych pokoleń, w którym światło nigdy nie zgaśnie…

Stanie się to wówczas, gdy każdy budynek, wieś, miasto będą samowystarczalne energetycznie. Do tego potrzebna jest rewolucja energetyczna i pojęciowa.

Stawiamy na edukację społeczeństwa, przekazanie mu, że energia to nie jest coś co mają zapewnić „oni”, ale niemal każdy może produkować ją na własny użytek.

Niezależność energetyczna to nie tylko bezpieczeństwo domów i firm. To również możliwość dla nas i przyszłych pokoleń życia w czystym środowisku. Nie ograniczamy się do marzeń. My w tym kierunku działamy. Robimy to z pasją i zaangażowaniem. Zakochaliśmy się w naszej wizji i stała się ona prawdziwą misją naszej firmy. Podobieństwa się przyciągają a Enerji jest miejscem do którego przychodzą ludzie chcący współdziałać w celu uzyskiwania czystej energii.

Okazuje się, że jest jej pod dostatkiem. Nie jest tylko wykorzystywana. Skupiliśmy się na skutecznym zagospodarowaniu energii słonecznej i jej zamianie na prąd elektryczny. Robimy to dla lepszego życia. Rozumiemy przez nie zarówno czyste środowisko jak i bezpieczeństwo ekonomiczne.

Zadzwoń, aby dowiedzieć się jak możesz z nami współpracować…

Zadzwoń do nas

lub napisz, my oddzwonimy

Audyt energetyczny dla przedsiębiorstw: 

 • spełnienie obowiązku przeprowadzenia audytu dla dużych przedsiębiorstw,

 • wykrycie  obszarów utraty lub nieefektywnego, wykorzystania energii elektrycznej, 

 • kompensacja mocy biernej, 

 • wymierne oszczędności na fakturach za energię elektryczną,

 • wsparcie technologiczne i logistyczne.

Zamów Kontakt

Poznaj ofertę w rozmowie z Doradcą...